Questions? Feedback? powered by Olark live chat software
Du er her: 1. Forsiden-2. TOPPMENY-3. Kontakt oss
Postadresse:
NTC Gave og profilering AS
Postboks 8343, Vågsbygd
4676 Kristiansand

Besøksadresse:
NTC Gave og Profilering AS
Rigedalen 41, Varodd bygg
4626 Kristiansand

Telefon:+47 47 83 50 00
Fax:+47 38 14 49 91
Mailpost@ntcprofil.no



Kontaktpersoner:

Administrasjon:

mortenMorten Andersen
Daglig leder
Mobil: 98 25 66 62
E-post: morten@ntcprofil.no
kristin_hag_tellefsen_138Kristin Hag Tellefsen
Regnskap
Mobil: 98 25 66 64
Mail: kristin@ntcprofil.no



Salg:

Jesper
Jesper Larsen

Mobil: 95 21 57 43
Mail: jesper@ntcprofil.no
Per
Per Berentsen

Mobil: 98 25 66 60
Mail: per@ntcprofil.no
Eivind
Eivind Berentsen

Mobil: 40 17 10 00
Mail: eivind@ntcprofil.no
Elin Aasen

Mobil: 97 08 23 31
Mail: elin@ntcprofil.no
johanJohan Otto Tangen

Mobil: 90 74 34 67
Mail: johan.otto@ntcprofil.no
trondTrond Løschbrandt

Mobil: 93 46 04 80
Mail: trond@ntcprofil.no
borre
Jan Børre Winther

Mobil: 98 25 66 65
Mail: borre@ntcprofil.no



Backoffice:

lenaLena Kragfoss

Mobil: 93 22 10 64
Mail: lena@ntcprofil.no
anitaAnita Rosenvold

Mobil: 45 83 66 61
Mail: anita@ntcprofil.no
beritBerit Andersen

Mobil: 98 25 66 69
Mail: berit@ntcprofil.no
andreas
Andreas Lund

Mobil: 98 25 66 68
Mail: andreas@ntcprofil.no
Johnny Avdal

Mobil:97 88 83 55
Mail: johnny@ntcprofil.no